best html templates
Mobirise

Spot Radomsko 

Lokalny portal informacyjny - miejsce spotkań radomszczan. Od 11 września 2018 roku zarejestrowany przez Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim, Wydział I Cywilny tytuł prasowy, ukazujący się codziennie w formie elektronicznej pod adresem www.spotradomsko.pl oraz raz na kwartał w formie papierowej. Zaawansowany technologicznie, nowoczesny i intuicyjny. Ciągle pracuję nad uruchomieniem kolejnych modułów.

Mobirise

Spotted: Radomsko

Lider lokalnych mediów społecznościowych. Strona założona na fali popularności idei spotted zimą 2013 roku.
Obecnie ponad 21 tysięcy zaangażowanych użytkowników, narzędzie wyszukiwania lokalnych informacji, firm, produktów i usług w regionie. "Współczesna tablica ogłoszeniowa"; odpowiednik for dyskusyjnych popularnych dekadę temu; lider wyszukiwania lokalnego realnych i zaangażowanych mieszkańców Radomska i powiatu radomszczańskiego

Mobirise

Radomsko na Instagramie

Liczba użytkowników instagrama w Polsce dynamicznie rośnie. Według badań Gemius/PBI to ponad 8 mln (czerwiec 2018). W serwisie społecznościowym @radomsko jest obecne od kwietnia 2015 roku. Informujemy, prezentujemy ale przede wszystkim angażujemy radomszczan korzystających z serwisu. Prawie 10 000 wyświetleń postów każdego tygodnia.

Mobirise

Grupa Ogłoszenia Spotted: Radomsko

Grupy to świetne miejsce na załatwianie spraw z wybranymi osobami i pozostawanie z nimi w kontakcie. Założona w sierpniu 2017 roku liczy ponad 8 tysięcy użytkowników.

IGERS CROWD Paweł Aulich 2018
SpotRadomsko
SpottedRadomsko